UddannelsesUdvalg
Karin Skjøth
Beskrivelse
Udvalg: Uddannelsesudvalg
Instruktør i Kajak (EPP1) 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bente Jørgensen
Beskrivelse
Udvalgsansvarlig for:
- Festudvalget
 
Udvalg: Uddannelsesudvalget   
Instruktør i inrigger 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anne Viuff
Beskrivelse
Udvalg: Udannelseudvalget, festudvalget
Instruktør i : inrigger.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Carl Christian Nissen
Beskrivelse
Udvalg Uddannelsesudvalget
Instruktør i : kajak.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Carsten Johansen
Beskrivelse
Udvalg: Uddannelsesudvalget, Bådudvalg (vedligeholdelse)
Instruktør i :  kajak. Ro-linge træner
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bådudvalg (vedligeholdelse)
Jens Bruun-Petersen
Beskrivelse
Udvalg: Bådudvalg, motions- og Langtursudvalg
Se hele beskrivelsen
Willy Høi Jensen
Beskrivelse
Udvalg: It- og Hjemmesideudvalg, bådudvalg
Se hele beskrivelsen
Carsten Johansen
Beskrivelse
Udvalg: Uddannelsesudvalget, Bådudvalg (vedligeholdelse)
Instruktør i :  kajak. Ro-linge træner
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Henning Bjørnholt
Beskrivelse
Bestyrelsemedlem
Udvalg: Bådudvalg 
Se hele beskrivelsen
FestUdvalg
Heidi Johansen
Beskrivelse
Udvalg: Festudvalg
Se hele beskrivelsen
Inga Jensen
Beskrivelse
Udvalg: Festudvalg
Se hele beskrivelsen
Bente Jørgensen
Beskrivelse
Udvalgsansvarlig for:
- Festudvalget
 
Udvalg: Uddannelsesudvalget   
Instruktør i inrigger 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anne Viuff
Beskrivelse
Udvalg: Udannelseudvalget, festudvalget
Instruktør i : inrigger.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
C.Anton Reher
Beskrivelse
Udvalg: Festudvalget, Hus-vedligeholdesesudvalget
Instruktør i : inrigger.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jytte Lauridsen
Beskrivelse
Udvalg: Festudvalg
Se hele beskrivelsen
Leif Beck
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Susanne Bøg
Beskrivelse
Udvalg: festudvalg
Se hele beskrivelsen
Hus-vedligeholdelsesudvalg (Bygning)
Christian Abildgaard
Beskrivelse
Udvalg: Hus-vedligeholdelseudvalg, motions- og Langtursudvalg
Se hele beskrivelsen
Poul René Bertelsen
Beskrivelse
Udvalg: Hus- vedligeholdesesudvalg
Se hele beskrivelsen
Svend Aage Jensen
Beskrivelse
Udvalg: Hus- vedligeholdelseudvalg
Se hele beskrivelsen
C.Anton Reher
Beskrivelse
Udvalg: Festudvalget, Hus-vedligeholdesesudvalget
Instruktør i : inrigger.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Husudvalg
Christa Petersen
Beskrivelse
Udvalg: Husudvalg
Se hele beskrivelsen
Helle Kersting
Beskrivelse
Udvalg: Husudvalg
Se hele beskrivelsen
Inge Thiim
Beskrivelse
Udvalg: Husudvalg
Se hele beskrivelsen
Linda Lyngsøe
Beskrivelse
Ansvarlig for Husudvalget.
Se hele beskrivelsen
Ove Øllegaard
Beskrivelse
 Bestyrelsesmedlem
Udvalg: Husudvalg 
Se hele beskrivelsen
Børne- og Ungdomsudvalg
Alex Lyngsøe
Beskrivelse
Instruktør for u-roerne, kajak.
Instruktør i : inrigger, outrigger, kajak. 
Medlem af RR siden 1989 
Se hele beskrivelsen
Lone Møller Hoffmann
Beskrivelse
Bestyrelsemedlem
Ansvarlig for: Børne- og ungedomsudvalg 
Instruktør: Ro-lingerne
Instruktion: kajak 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Vibeke Bjørnskov
Beskrivelse
Udvalg: Børne og ungdomsudvalg
Ro-linge hjælpeinstruktør 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Motions- og LantursUdvalg
Christian Abildgaard
Beskrivelse
Udvalg: Hus-vedligeholdelseudvalg, motions- og Langtursudvalg
Se hele beskrivelsen
Jens Bruun-Petersen
Beskrivelse
Udvalg: Bådudvalg, motions- og Langtursudvalg
Se hele beskrivelsen
Villy Søgaard
Beskrivelse
Udvalg Motions- og Langtursudvalg
Se hele beskrivelsen
  Ribe Roklub - Erik Menvedsvej 16 - 6760 Ribe 2326 3380 Formand Elisabeth Tine Aggerbeck - Tlf. nr. 2326 3380 - Emailadresse: eltag@km.dk en løsning fra Klubmodul